Dom Seniora

W dzisiejszym artykule pragnę rzucić światło na ważną kwestię, która dotyczy nas wszystkich, a mianowicie – opieki nad naszymi najstarszymi obywatelami. W sercu naszej społeczności znajdują się placówki, które nie tylko pełnią rolę domu, ale stają się także źródłem troski, wsparcia i godnego życia dla osób w podeszłym wieku.

Czytaj dalej Dom Seniora

Piękna i szczęśliwa Panna Młoda – zadbaj o siebie przed ślubem!

Przygotowania do ślubu i wesela trwają wiele miesięcy. Trzeba zadbać o wszystkie detale planowanej imprezy, począwszy od jedzenia, tortu i muzyki, poprzez dekorację sali, aż po atrakcje dla gości. To bardzo wymagające i wyczerpujące. Tak naprawdę jednak w centrum tego wszystkiego powinni znajdować się oni – Młodzi. To ich dzień i to oni powinni wtedy czuć się szczęśliwi, swobodni i piękni. Dziś skupimy się szczególnie na jednej połówce Młodej Pary, a mianowicie na Pannie Młodej. Jak może zadbać o siebie przed ślubem, aby w tym wyjątkowym dniu wyglądać i czuć się jak prawdziwa bogini?

Czytaj dalej Piękna i szczęśliwa Panna Młoda – zadbaj o siebie przed ślubem!

Co to jest microblading brwi i czy warto go wykonać?

Makijaż permanentny to duża wygoda i codzienna oszczędność czasu. Wśród popularnych obecnie metod wykonywania makijażu permanentnego znajduje się microblading brwi. Możliwe, że spotkałaś się już z tą nazwą, ale nie do końca wiesz, na czym polega ten zabieg i czym różni się od innych form trwałego makijażu brwi. Śpieszymy więc, aby wszystko wyjaśnić i zachęcić do poddania się temu zabiegowi w naszym gabinecie kosmetycznym (już niedługo oficjalnie w ofercie!).

Czytaj dalej Co to jest microblading brwi i czy warto go wykonać?

Kiedy potrzebna jest pomoc psychologa

W natłoku przeróżnych zdarzeń, wielu z nas ma do czynienia z sytuacjami losowymi, które nie zawsze wpływają dobrze na samopoczucie i ogólny stan zdrowia mentalnego. Coś takiego dotyczy najczęściej środowiska, jakie nas otacza, miejsc pracy i klientów, którzy zwykle są nieodłączną częścią wszelkiego rodzaju branż. Tutaj, pracownik jest wystawiony na kontakt z przeróżnymi osobowościami i nie zawsze wychodzi z tego pozytywna relacja. Efektem tego może być przejaw złego samopoczucia, czy nawet depresja, która jest bardzo krzywdząca. Warto jednak nie poddawać się i walczyć z takimi przeciwnościami losu. A jednym ze sposobów, chyba wszystkim znany, jest na pewno konsultacja psychologiczna.

Czytaj dalej Kiedy potrzebna jest pomoc psychologa

Wybór podłogi w salonie kosmetycznym

Planując budowę pomieszczenia usługowego, takiego jak salon kosmetyczny, warto mieć na uwadze uwadze wiele szczegółów. Jednak przed rozpoczęciem budowy, trzeba pokonać szereg komplikacji, jakie związane są z papierkową robotą i finansami. W momencie, w którym zostaną uzyskane różne pozwolenia, można przystąpić do działania. Trzeba jednak pamiętać, aby wszystko było zgodne z wymogami. Dobrze jest być zawsze przygotowanym na wizytę sanepidu, który przykuwa ogromną uwagę do czystości i sterylności.

Czytaj dalej Wybór podłogi w salonie kosmetycznym

Usługi masażu już dostępne w Bel Equilibre!

Masaże są przede wszystkim kojarzone z relaksem, jednak to nie jedyne powody, dla których warto z takiej usługi skorzystać. Pomagają one usunąć dolegliwości bólowe, poprawić cyrkulację krwi i kondycję mięśni, a także wspomagają leczenie urazów i kontuzji oraz przyśpieszają procesy odchudzania. Bel Equelibre oferuje wiele atrakcyjnych masaży wartych uwagi. Jeśli więc odczuwasz bóle, jesteś przeciążony pracą lub zwyczajnie pragniesz zrobić coś dla siebie – koniecznie zapoznaj się z naszymi usługami. Czytaj dalej Usługi masażu już dostępne w Bel Equilibre!

Utrzymanie czystości w salonie kosmetycznym – jakie urządzenia warto kupić?

Każdy, kto zakłada salon kosmetyczny, powinien zakup urządzeń do sprzątania wpisać sobie na listę wydatków. Bez właściwego sprzętów i akcesoriów utrzymanie czystości w salonie byłoby po prostu niemożliwe. O tym, jak ważna jest to inwestycja, przekonaliśmy się już w pierwszych dniach działania naszego gabinetu…

Czytaj dalej Utrzymanie czystości w salonie kosmetycznym – jakie urządzenia warto kupić?