Wymiana drzwi w salonie urody. Jakie skrzydło wybrać?

Drzwi do gabinetu kosmetycznego to wizytówka firmy i w gruncie rzeczy bardzo ważny element jej marketingu. Czym kierować się przy wyborze drzwi?

Projektując gabinet kosmetyczny trzeba pamiętać o wielu rzeczach. Przychodzący do niego klienci powinni zobaczyć atrakcyjne wizualnie, estetycznie wyglądające wnętrza oraz schludne, eleganckie wyposażenie. Jednym z elementów, które trzeba wybrać do salonu urody, są drzwi – zarówno drzwi zewnętrzne, jak i te oddzielające pomieszczenia w środku. Na co zwrócić uwagę, wybierając drzwi do salonu kosmetycznego? Nad tym problemem zastanawialiśmy się także i my, kiedy przygotowywaliśmy wnętrza w naszym gabinecie. Oto, czego nauczyło nas doświadczenie.

Jak wybrać drzwi do salonu urody?

Najważniejsze przy wyborze drzwi jest to, aby były:

  1. Praktyczne i funkcjonalne – nikt z odwiedzających gabinet klientów nie chce przecież szarpać się z drzwiami już na wejściu. Drzwi zewnętrzne nie mogą być zbyt ciężkie, powinny dość łatwo się otwierać, nie trzaskać i być wyposażone w wygodną w użyciu klamkę.
  2. Estetyczne i pasujące do stylistyki salonu – drzwi wejściowe będą wizytówką salonu, a te w środku będą nieodłączną częścią jego aranżacji. W salonach kosmetycznych doskonale sprawdzają się drzwi przeszklone, które dodają elegancji, a przy tym kojarzą się z przejrzystością, higieną, czystością. Warto zadbać o elementy dekoracyjne (np. ozdobne klamki). Takie drzwi z łatwością można okleić naklejkami o charakterze dekoracyjnym oraz informacyjnym (nazwa, adres, godziny otwarcia).
  3. Zapewniające skuteczną ochronę – nikt nie chce w swoim gabinecie intruzów, złodziei, włamywaczy. Dlatego drzwi zewnętrzne koniecznie muszą mieć zabezpieczenia antywłamaniowe, być solidne i odporne na zniszczenia i próby wtargnięcia.

Drzwi zewnętrzne – wizytówka gabinetu kosmetycznego

Jak wspomnieliśmy wcześniej, drzwi wejściowe to wizytówka gabinetu kosmetycznego. Ich wybór jest tylko pozornie łatwy, a tak naprawdę ma duże znaczenie dla marketingu firmy. Dlatego do wyboru naszych drzwi przyłożyliśmy dużą wagę. Skorzystaliśmy z oferty jednego ze sprawdzonych dostawców i szczerze polecamy współpracę z tą firmą. Drzwi zewnętrzne Kraków – tam można zaopatrzyć swój gabinet kosmetyczny i oraz inne punkty usługowe w drzwi, które doskonale spełnią swoją rolę, a przy okazji nie nadwyrężą firmowego budżetu. Wszystkim stającym przed tym wyborem życzymy powodzenia i trzymamy kciuki za udaną inwestycję.