Piękna i szczęśliwa Panna Młoda – zadbaj o siebie przed ślubem!

Przygotowania do ślubu i wesela trwają wiele miesięcy. Trzeba zadbać o wszystkie detale planowanej imprezy, począwszy od jedzenia, tortu i muzyki, poprzez dekorację sali, aż po atrakcje dla gości. To bardzo wymagające i wyczerpujące. Tak naprawdę jednak w centrum tego wszystkiego powinni znajdować się oni – Młodzi. To ich dzień i to oni powinni wtedy czuć się szczęśliwi, swobodni i piękni. Dziś skupimy się szczególnie na jednej połówce Młodej Pary, a mianowicie na Pannie Młodej. Jak może zadbać o siebie przed ślubem, aby w tym wyjątkowym dniu wyglądać i czuć się jak prawdziwa bogini?

3 najważniejsze rzeczy, o które trzeba zadbać przed ślubem

  1. Makijaż, fryzura i paznokcie. Terminy do makijażystki, kosmetyczki i fryzjerki zwykle są zaklepane już na kilka miesięcy przed ślubem. Warto jednak parę tygodni przed tym wielkim dniem znaleźć czas na makijaż i fryzurę próbną. W ten sposób upewnisz się, że Twoja stylizacja będzie dopracowana. Będziesz miała szansę przekazać swoim stylistkom wszelkie uwagi i poprawki.Bardzo wygodnym rozwiązaniem jest makijaż permanentny. Ułatwi pracę makijażystce i pozwoli zaoszczędzić cenny czas w dniu ślubu, a także pozytywnie wpłynie na Twój komfort i poczucie atrakcyjności. A przecież najważniejsze jest właśnie to, abyś w tym dniu czuła się naprawdę piękna! (Zachęcamy do zapoznania się z ofertą makijażu permanentnego dostępną w naszym salonie piękności.)

    Postaraj się też nie zostawiać na ostatnią chwilę, tego, czego nie musisz. Paznokcie, zabiegi na twarz, depilacja ciała, regulacja i henna brwi, farbowanie włosów – tym wszystkim możesz zająć się już na kilka dni przed ślubem. Dzięki temu rozluźnisz trochę swój grafik i oszczędzisz sobie niepotrzebnego stresu.

  2. Suknia ślubna. Odwiedzenie salonu sukien ślubnych to jeden z pierwszych punktów przygotowania do ślubu. Wybór kreacji jest bardzo szeroki. Często rozważanie różnych opcji, przymierzanie i dobieranie dodatków trwa długie tygodnie. Potem potrzebny jest jeszcze czas na przeróbki, poprawki i ostatnie przymiarki. Wybór sukni ślubnej to niełatwe zadanie!Na szczęście można tu liczyć na pomoc konsultantki w salonie. Jeśli trafisz na profesjonalistkę z doskonałym wyczuciem stylu, na pewno otrzymasz cenne porady i wskazówki. W efekcie będziesz w pełni zadowolona ze swojego wyboru. W takiej sytuacji warto skorzystać z pomocy osób sprawdzonych i zaufanych. Osobiście polecamy salon sukien ślubnych w Łodzi o wdzięcznej nazwie Syrena. Oczywiście jeśli interesują Cię właśnie suknie ślubne w Łodzi lub okolicach.

     

  3. Dobry sen i solidne jedzenie. Jako przyszła Panna Młoda pamiętaj, że uroda jest ważna… ale nie najważniejsza. Musisz przede wszystkim dobrze się czuć fizycznie i psychicznie, aby móc w pełni cieszyć się tym dniem. Dlatego w okresie przed weselem zwracaj szczególną uwagę na to, aby zdrowo się odżywiać i wysypiać. Stres towarzyszący przygotowaniom do ślubu będzie dodatkowo wyczerpywał Twoje ciało. Dlatego postaraj się dać mu jak najwięcej tego, co mu służy. Zadbaj też o relaks. Postaraj się znaleźć czas na masaż czy SPA. Pamiętaj o aktywności fizycznej, ale nie przeciążaj się. Poświęć sobie czas i uwagę – bo to Ty jesteś najważniejsza!