Kosmetyki dla klientek

Jeżeli salon kosmetyczny chce się utrzymać na rynku i przez długi czas cieszyć dobrą opinią, to koniecznie musi zadbać o bezpieczeństwo i zdrowie klientów. Branża beauty nieustannie mocno się rozwija.

Nasz salon na rynku lokalnym

Usługi kosmetyczne cały czas zyskują na popularności. Na naszym lokalnym rynku pojawia się coraz więcej nowych graczy. By wyróżnić się pośród konkurencji nasz salon jako pierwszy w okolicy obdarowuje swoje klientki drobnymi upominkami. Do naszej oferty wprowadziliśmy 5 zestawów kosmetyków do użytku domowego, które pozwolą Ci wydłużyć efekty nad którymi wspólnie pracowałyśmy.

Prezenty dla klientek

Odwiedzając nasz salon masz pewność że nasza konsultantka po zabiegu wręczy drobny upominek z kosmetykami lub przyborami do pielęgnacji ciała. Wszystko elegancko zapakowane w ekologiczną torbę papierową z naszym logo. Z naszego zestawu możesz korzystać sama lub podarować go bliskiej osobie.

Dlaczego inwestujemy w zestawy promocyjne

Decyzję o naszych kosmetykach na wynos podjęliśmy po sukcesie naszej akcji, która dotyczyła upominków związanych z Dniem Kobiet. Wszystkie klientki, które odwiedziły nas w tygodniu poprzedzającym ów dzień przy kolejnej wizycie chwalił efekty działania naszych kuracji dodatkowych.

Prezenty to nie wszystko, planujemy dalej…

Prezenty to nie wszystko. Już niebawem rusza nasz program partnerski, dzięki któremu będziecie mogły zyskać bardzo atrakcyjne nagrody w zamian za polecenie naszych usług swoim znajomym. Nasze głowy są pełne pomysłów dotyczących działań promocyjnych. Dlatego zachęcamy do śledzenia naszego bloga i oczywiście odwiedzania nas w naszym gabinecie kosmetycznym.

Dodaj komentarz