Usługi masażu już dostępne w Bel Equilibre!

Masaże są przede wszystkim kojarzone z relaksem, jednak to nie jedyne powody, dla których warto z takiej usługi skorzystać. Pomagają one usunąć dolegliwości bólowe, poprawić cyrkulację krwi i kondycję mięśni, a także wspomagają leczenie urazów i kontuzji oraz przyśpieszają procesy odchudzania. Bel Equelibre oferuje wiele atrakcyjnych masaży wartych uwagi. Jeśli więc odczuwasz bóle, jesteś przeciążony pracą lub zwyczajnie pragniesz zrobić coś dla siebie – koniecznie zapoznaj się z naszymi usługami.

Doskonałym pomysłem na rozpoczęcie swojej przygody z tego typu przyjemnością jest skorzystanie z masażu klasycznego. To forma delikatna i odprężająca, do której używa się specjalnych balsamów, kremów i olejków. Rozluźnia mięśnie, poprawia ukrwienie oraz poprawia samopoczucie, dzięki czemu jest idealny dla osób zestresowanych i przemęczonych. U nas współgra on z aromaterapią, redukując tym samym napięcie do minimum. Inną, równie interesującą możliwością, jest masaż gorącymi kamieniami. Pozytywnie wpływa on na prawidłową działanie ośrodków energetycznych organizmu, ogrzewa i rozluźnia mięśnie. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które pragną delikatnego, relaksującego masażu. Fantastyczną opcją dla początkującego jest i masaż Shiatsu, który od razu zachwyca efektami. Usuwa on nagromadzone napięcie w ciele oraz widocznie poprawia stan zdrowia, relaksując ciało i umysł. Ta forma masażu polega na uciskaniu palcami odpowiednich miejsc, które łączą poszczególne punkty akupunkturowe, zapewniając pełne rozluźnienie.

W ofercie Bel Equilibre znajdują się także mniej popularne rodzaje masaży, m.in. ciążowy i czekoladą. Pierwszy – jak sama nazwa wskazuje – skierowany jest przede wszystkim do kobiet w ciąży. Łagodzi bóle, zmniejsza obrzęki, a także znacząco obniża poziom stresu. Wykonywany jest on przez wykwalifikowanych specjalistów, którzy dostosowują masaż do indywidualnych potrzeb pacjentki. Ostatnia propozycja łączy w sobie masaż z zabiegiem SPA. Czekolada ujędrnia i nawilża skórę, poprawia nastrój i uspokaja, a masaż znacząco łagodzi dolegliwości związane z układem krążeniowym, mięśniowym i oddechowym.

W naszej ofercie każdy znajdzie masaż idealny dla siebie. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług i – w razie wątpliwości – skontaktowania się z nami. Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania. Gwarantujemy, że opuścisz nasz salon w pełni zrelaksowany i pełen energii!

Dodaj komentarz