Mieszkańcy Wołomina! Mamy dobrą wiadomość

Czy kojarzycie nowo budowane osiedle w Wołominie niedaleko Bel Equilibre? Jego właścicielem jest znany Wam z pewnością lokalny deweloper – W.W. Investment Wiśniewscy. Tak się składa, że kilka dni temu nawiązaliśmy z tą firmą współpracę, w ramach której każdy z Was będzie mógł uzyskać rabat na zakup nowego mieszkania w Wołominie. Wspaniała wiadomość, prawda?

Nowo budowane osiedle w Wołominie – dlaczego warto na nim zamieszkać?

O tym, że warto kupić mieszkanie w Wołominie nie muszę chyba nikogo przekonywać. W tym miejscu można uciec od wielkomiejskiego zgiełku, korków i zaganianych tłumów. A jeśli lubi się takie klimaty, wystarczy 20 minut, by dostać się do centrum tętniącej życiem stolicy.

Ale to tylko raz na jakiś czas, bo w pobliżu nowego wołomińskiego osiedla jest praktycznie wszystko. Np. normalne sklepy z normalną obsługą, w których nie tracisz pół życia na stanie w kolejkach, jak w większości gigantycznych sklepów w Warszawie. Że nie wspomnę już o lasach i znajdującej się nieopodal rzece, która zachęca do aktywności i eksplorowania pięknych zakątków.

Na uwagę zasługuje również samo nowo budowane osiedle – prezentuje się bardzo ładnie, świetnie komponując się z wołomińskim krajobrazem. Z tego, co mi wiadomo, w sprzedaży są ładne, nowoczesne mieszkania od 37 do 90 metrów kwadratowych. W ich pobliżu znajdują się centra handlowe, szkoła i kościół, czyli wszystko, co potrzebujesz na wyciągnięcie ręki.

No i nie zapomnijmy o najważniejszym atucie nowego osiedla – jest położone zaledwie 200 metrów od naszego salonu, co oznacza, że każde z Was moglibyście nas odwiedzać tak często, jak tylko byście chcieli, korzystając przy tym z naszej specjalnej zniżki sąsiedzkiej – 30% na wszystkie zabiegi!

Mieszkania w Wołominie z 7% rabatem dla naszych klientów

Każdy z mieszkańców nowo budowanego osiedla może u nas skorzystać z atrakcyjnej zniżki na wykonywane przez nas usługi, w tym: makijaż permanentny, depilację, a także zabiegi kosmetyczne na twarz i szyję. To jednak nie wszystko. Rabaty działają również w drugą stronę, co oznacza, że każdy klient naszego salonu otrzymuje 7% upustu na zakup mieszkania w Wołominie u naszego partnera – firmy W.W. Investment Wiśniewscy (www.wisniewscy.biz.pl/nowe-mieszkania-wolomin). Jeśli skorzystacie ze zniżki, możecie zaoszczędzić nawet do kilkudziesięciu tysięcy złotych! Taka okazja nie zdarza się często. Nie ma co zwlekać. Zapraszamy do naszego salonu Gorące rabaty czekają, a pamiętajcie, że liczba mieszkań jest ograniczona 🙂

Dodaj komentarz