Jak wykończyć wnętrze salonu masażu – 3 wskazówki

Efektownie prezentujące się ściany to wizytówka każdego salonu masażu. Odpowiednio dobrana kolorystyka, wzory i oświetlenie to nie tylko miłe dla oka elementy aranżacji, ale również czynniki, które decydują o tym, że klient odwiedzający salon czuje się w nim komfortowo i bezpiecznie. Z doświadczenia wiemy, że niełatwo taki efekt osiągnąć… Na szczęście nam udało się pomyślnie przebrnąć przez proces wykończenia wnętrz, w związku z czym chętnie podzielimy się z Wami naszymi spostrzeżeniami. Oto 3 wskazówki, które warto wziąć pod uwagę podczas remontu salonu masażu.

Aranżacja wnętrza salonu – od czego zacząć

Wykończenie wnętrza, jakim jest salon masażu, to zajęcie wymagające niemałego wysiłku. Choć kwestie estetyczne są tu bez wątpienia bardzo istotne, należy pamiętać, że pomieszczenie powinno przede wszystkim spełniać określone wymogi sanitarne. Zgodnie z nimi zarówno ściany, jak i podłoga powinny być łatwe w czyszczeniu, a do tego również wykonane z trwałych i odpornych na nasiąkanie materiałów.

Dodatkowo, w przypadku salonów bez osobnego pomieszczenia sanitarnego, należy pamiętać o konieczności ulokowania we wnętrzu umywalki. Jak to zrobić, by nie zaburzyć ciepłego i przyjaznego klimatu pomieszczenia? My skorzystaliśmy z rozwiązania, jakim jest parawan. Taka gustowna zasłona pozwoliła nam skutecznie oddzielić część sanitarną, nie zaburzając przy tym estetyki i intymnego charakteru wnętrza.

Grunt to fachowa ekipa remontowa!

Każdy salon masażu powinien spełniać określone warunki sanitarne, a do tego stanowić miejsce o ciepłym i przyjemnym charakterze. Sami nie dalibyśmy rady sprostać tym wymogom, dlatego zdecydowaliśmy się skorzystać z pomocy fachowej ekipy remontowej. Nie żałujemy! Dzięki rzetelnej pracy profesjonalistów, nasz salon jest świetnie przygotowany od strony sanitarnej, a także ergonomicznej, funkcjonalnej i estetycznej.

Instalacja elektryki pod oświetlenie

Fachowa ekipa remontowa nie tylko pięknie i profesjonalnie wykończy wnętrze salonu, ale dodatkowo zajmie się również instalacją elektryki pod oświetlenie.
Warto pamiętać, by podczas wyboru drzwi wewnętrznych i podłóg korzystać z produktów renomowanych marek. Doświadczenie, które posiadają duże marki gwarantują odpowiednie działanie zainstalowanych komponentów.

Zgodnie z wymogami sanitarnymi, każdy salon masażu powinien posiadać sztuczne oświetlenie o wielkości co najmniej 75 luxów, przy czym przy oświetleniu luminesencyjnym wielkość ta powinna wynosić 150 luxów. Warto zadbać o to, by oświetlenie emitowało ciepłe światło, które odpowiednio nastroi klientów, wprawiając ich w dobry nastrój. Jeśli wahasz się, które lampy będą do tego celu najbardziej odpowiednie, zapytaj o opinię fachowców z ekipy remontowej. Na pewno doradzą Ci najlepsze rozwiązanie!

Dodaj komentarz